NÍZKOENERGETICKÉ DOMY ZA VÝHODNE CENY

MilanNezařazenéLeave a Comment

greenhaus

 Montované nízkoenergetické domy za výhodné ceny

Greenhaus Montované domy Košice –  Váš dom postavíme presne podľa vašich predstáv.  Navrhneme a naprojektujeme váš dom, zrealizujeme stavbu na kľúč, dodáme vám kompletný návrh a dodávku technológií ktoré vám ušetria náklady na jeho prevádzku. Nemusíte hľadať desiatky firiem a lámať si hlavu s tím aby ste všetko správne načasovali. Najdôležitejší je pre nás klient a jeho spokojnosť, kladné referencie sú našou prioritou.

montované domy košice

 

Rodinné domy

Montované rodinné domy majú nespočetne veľa výhod, medzi ktoré patrí ich rýchlosť výstavby, väčšia podlahová plocha oproti murovanej stavbe, nízke náklady na vykurovanie a dlhá životnosť.

Rýchlosť výstavby

Rýchlosť výstavby ktorú umožňujú montované stavby nemá u iných konvenčných technológií konkurenciu.Montované domy majú počas výstavby  minimalizované mokré procesy,čo investorovi umožní stavbu užívať ihneď po jej dokončení. Montované stavby využívajú technológie a procesy, ktoré nie sú nenáročné na čas.Stavba na kľúč tak trvá približne 3 mesiace.

Nízke náklady na vykurovanie

Sendvičové drevostavby majú vďaka silnej tepelno-izolačnej vrstve vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. To znamená dlhé udržanie tepla a nízke náklady na vykurovanie. Úspora oproti bežnému murovanému domu môže činiť až stovky eur za rok. V neprítomnosti je možné dom len temperovať a potom ho veľmi rýchlo vykúriť, lebo steny majú nízku akumuláciu tepla a nedochádza tak k ich chladnutiu. Nízkoenergetičnost  Tepelný odpor drevostavieb býva porovnateľný s tepelným odporom murovaného domu, ktorý by mal steny o hrúbke 3-4 metrov. Toto je dosiahnuté konštrukciou zateplenia obvodových stien a strešného plášťa.

Väčšia podlahová plocha oproti murovanej stavbe

v praxi znamená, že na dosiahnutie statických, požiarnych a tepelnotechnických požiadaviek spotrebujeme menšiu podlahovú plochu ako je tomu u murovanej stavby. Na tej istej zastavanej ploche máme teda väčšiu úžitkovú plochu.Montované domy majú percentuálne až o 13 % väčšiu úžitkovú plochu oproti  bežnej murovanej stavbe . To znamená ak by sme chceli konvenčnou technológiou postaviť stavbu s rovnakou využiteľnou plochou, museli by sme zväčšiť zastavanú plochu o 13%, čo následne znamená aj zvýšené náklady na výstavbu.

 

Navrhneme Vám riešenie na mieru.
Neváhajte nás kontaktovať

Tel: 0948 264 430

kontakt@greenhaus.sk

 

LOGO I

MilanNÍZKOENERGETICKÉ DOMY ZA VÝHODNE CENY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *